Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Ozonatorów
Wynajem Ozonatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Wentylatory – ochłoda w upalne dni

24.02.2019

Oferujemy wynajem wentylatorów przemysłowych, eventowych oraz wentylatorów wyciągowych. Wentylator ma praktyczne zastosowanie w pomieszczeniach o niewystarczającej ilości powietrza, szczególnie w miejscach eventów, magazynach, halach produkcyjnych, miejscach pracy, ale także w domach i biurach. Wentylatory ponadto wspierają osuszanie budynków poprzez zapewnienie cyrkulacji powietrza. To dzięki nim dostarczamy do osuszaczy większą ilość powietrza oraz dosuszamy szczególnie wilgotne fragmenty ścian i podłóg.

Wynajem wentylatorów eventowych

Sprawdź nasze ceny. Posiadamy niewielkie, dzięki czemu stosunkowo ciche wentylatory eventowe. Pozwalają one uzyskać ruch powietrza w gorących lub trudnych do przewietrzenia pomieszczeniach. Zapraszamy do kontaktu w sprawie doboru wentylatora na imprezę.

Wynajem wentylatorów przemysłowych

Oferujemy wynajem wentylatorów, które znajdują zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Dostarczają duże ilości powietrza do hal i magazynów, dzięki czemu zapewniają lepsze warunki pracy w upalne dni. Pomagają również w walce z wilgocią. W ofercie posiadamy również wentylatory wyciągowe. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania optymalnego rozwiązania.

Wypożyczalnia wentylatorów - zaplecze sprzętowe

Wynajem dmuchaw – zasięg działania

Obsługujemy klientów na terenie następujących miast: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz i inne miejscowości z powyższych województw.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej