Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Wentylatory – ochłoda w upalne dni

24.02.2019

Oferujemy wynajem wentylatorów przemysłowych, eventowych oraz wentylatorów wyciągowych. Wentylator ma praktyczne zastosowanie w pomieszczeniach o niewystarczającej ilości powietrza, szczególnie w miejscach eventów, magazynach, halach produkcyjnych, miejscach pracy, ale także w domach i biurach. Wentylatory ponadto wspierają osuszanie budynków poprzez zapewnienie cyrkulacji powietrza. To dzięki nim dostarczamy do osuszaczy większą ilość powietrza oraz dosuszamy szczególnie wilgotne fragmenty ścian i podłóg.

Wynajem wentylatorów eventowych

Sprawdź nasze ceny. Posiadamy niewielkie, dzięki czemu stosunkowo ciche wentylatory eventowe. Pozwalają one uzyskać ruch powietrza w gorących lub trudnych do przewietrzenia pomieszczeniach. Zapraszamy do kontaktu w sprawie doboru wentylatora na imprezę.

Wynajem wentylatorów przemysłowych

Oferujemy wynajem wentylatorów, które znajdują zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Dostarczają duże ilości powietrza do hal i magazynów, dzięki czemu zapewniają lepsze warunki pracy w upalne dni. Pomagają również w walce z wilgocią. W ofercie posiadamy również wentylatory wyciągowe. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania optymalnego rozwiązania.

Wypożyczalnia wentylatorów - zaplecze sprzętowe

Wynajem dmuchaw – zasięg działania

Obsługujemy klientów na terenie następujących miast: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz i inne miejscowości z powyższych województw.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej