Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Ozonatorów
Wynajem Ozonatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Referencje

Uważamy, że dobrze wykonane zlecenie jest najlepszą reklamą i zapewnia najlepsze referencje. Każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje pracując na rzecz naszych Klientów. Posiadamy certyfikat firmy Corroventa – światowego lidera w dziedzinie osuszania budynków, potwierdzający udział w szkoleniu z zakresu wprowadzenia do technik osuszania. Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji za pomocą aplikacji Instagram. Kliknij aby przejść do galerii. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z podziałem na branże.

Przykładowe realizacje

 

Instagram RENTAL point

Po zawsze aktualne zdjęcia naszych realizacji zapraszamy na:
instagram.com/rentalpoint_pl

Osuszanie dla przemysłu

Osuszanie powietrza w magazynach

Klient: Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: Koło Jest to niekwestionowany lider branży materiałów ściernych w Polsce, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu i na wielu rynkach.

Osuszanie powietrza w halach

Klient: Neuca S.A. Lokalizacja: Rzgów, k. Łodzi Jest to firma od 25 lat działającą na rynku zdrowia. Koncentruje się na rozwoju podstawowej działalności, którą jest hurtowa dystrybucja farmaceutyków.

Osuszanie silosów z wilgoci technologicznej

Klient: Veolia Water Technologies Sp. z o.o. Lokalizacja: Rybnik Jest to globalny lider usług dla gospodarki wodno-ściekowej. Firma dostarcza systemy oczyszczania ścieków, uzdatniania wody i przeróbki osadów ściekowych.

Osuszanie i usprawnienie cyrkulacji powietrza w magazynie

Klient: Kompania Piwowarska S.A. Lokalizacja: Tychy Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Osuszanie w branży budowlanej

Osuszanie ścian i posadzek z wilgoci budowlanej

Klient: Atal S.A. Lokalizacja: Katowice Jest to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce.

Osuszanie budynku hotelu DoubleTree by Hilton

Klient: CON-INVEST Sp. z o.o. Lokalizacja: Kraków Con-Invest prowadzi działalność w zakresie usług budowlanych i robót wykończeniowych w pomieszczeniach biurowych, bankach, hotelach i galeriach.

Osuszanie posadzek na budowie terminalu lotniska

Klient: Vivenge Produkcja Sp. z o.o. Lokalizacja: Balice, k. Krakowa Vivenge to producent wysokiej jakości elementów identyfikacji wizualnej. Specjalista od realizacji dużych projektów rebrandingowych.

Oferta wypożyczalni więcej