Osuszacze powietrza
Osuszacze powietrza
Nagrzewnice powietrza
Nagrzewnice powietrza
Wentylatory wyciągowe i osiowe
Wentylatory wyciągowe i osiowe
Klimatyzatory mobilne
Klimatyzatory mobilne
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Referencje

Uważamy, że dobrze wykonane zlecenie jest najlepszą reklamą i zapewnia najlepsze referencje. Każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje pracując na rzecz naszych Klientów. Posiadamy certyfikat firmy Corroventa – światowego lidera w dziedzinie osuszania budynków, potwierdzający udział w szkoleniu z zakresu wprowadzenia do technik osuszania. Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji za pomocą aplikacji Instagram. Kliknij aby przejść do galerii. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z podziałem na branże.

Przykładowe realizacje

 

Instagram RENTAL point

Po zawsze aktualne zdjęcia naszych realizacji zapraszamy na:
instagram.com/rentalpoint_pl

Osuszanie dla przemysłu

Osuszanie powietrza w magazynach

Klient: Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: Koło Jest to niekwestionowany lider branży materiałów ściernych w Polsce, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu i na wielu rynkach.

Osuszanie powietrza w halach

Klient: Neuca S.A. Lokalizacja: Rzgów, k. Łodzi Jest to firma od 25 lat działającą na rynku zdrowia. Koncentruje się na rozwoju podstawowej działalności, którą jest hurtowa dystrybucja farmaceutyków.

Osuszanie silosów z wilgoci technologicznej

Klient: Veolia Water Technologies Sp. z o.o. Lokalizacja: Rybnik Jest to globalny lider usług dla gospodarki wodno-ściekowej. Firma dostarcza systemy oczyszczania ścieków, uzdatniania wody i przeróbki osadów ściekowych.

Osuszanie i usprawnienie cyrkulacji powietrza w magazynie

Klient: Kompania Piwowarska S.A. Lokalizacja: Tychy Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Osuszanie w branży budowlanej

Osuszanie ścian i posadzek z wilgoci budowlanej

Klient: Atal S.A. Lokalizacja: Katowice Jest to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce.

Osuszanie budynku hotelu DoubleTree by Hilton

Klient: CON-INVEST Sp. z o.o. Lokalizacja: Kraków Con-Invest prowadzi działalność w zakresie usług budowlanych i robót wykończeniowych w pomieszczeniach biurowych, bankach, hotelach i galeriach.

Osuszanie posadzek na budowie terminalu lotniska

Klient: Vivenge Produkcja Sp. z o.o. Lokalizacja: Balice, k. Krakowa Vivenge to producent wysokiej jakości elementów identyfikacji wizualnej. Specjalista od realizacji dużych projektów rebrandingowych.

Oferta wypożyczalni więcej