Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Realizujemy zlecenia z zakresu wynajmu klimatyzatorów na sale weselne, plany zdjęciowe oraz inne obiekty wielkopowierzchniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
17.01.2023
Oferujemy wynajem klimatyzatorów Master ACD 137. Są to mobilne klimatyzatory sprężarkowe zapewniające chłodzenie w sytuacjach awaryjnych i tymczasowych. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, branży eventów i chłodzeniu wszelkich pomieszczeń, w których zachodzi nagła konieczność obniżenia temperatury powietrza. Dodatkową funkcją urządzenia jest osuszanie oraz wentylowanie powietrza.
22.05.2021
Po wykonaniu tynków, gładzi lub nałożeniu innego rodzaju materiałów zawierających w sobie wodę, konieczne jest odczekanie odpowiedniego czasu na to, aby mogły one wyschnąć. Czas schnięcia uzależniony jest od szeregu czynników,
07.01.2021
Możliwości zastosowania osuszaczy jest bardzo dużo, jednak aby osuszacz spełnił swoje zadanie należy prawidłowo dobrać jego wydajność. Proponujemy skorzystać z przygotowanej instrukcji doboru.
11.11.2020
Zadaniem osuszaczy jest obniżenie wilgotności względnej powietrza w pomieszczeniach. W zależności od przyczyny pojawienia się wilgoci oraz specyfiki budynku stosujemy różne metody osuszania powietrza.
05.11.2020
W ramach usługi osuszania budynków po zalaniu wykonujemy zlecenia na terenie największych Polskich miast. Sprawdź krok po kroku jak działamy!
07.10.2020
Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Ozon jest gazem o silnych właściwościach utleniających.
29.03.2020
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów a także mając na uwadze zapewnienie sprawnej obsługi zleceń wdrożyliśmy procedury mające na celu zabezpieczenie przed ewentualnymi skutkami epidemii wywołanymi wirusem Covid-19.
16.03.2020
Wydajne pochłaniacze wilgoci znajdują zastosowanie w osuszaniu wszelkich budynków niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia. Nasze urządzenia osuszające posiadają wydajność od 40 do 150l na dobę i są w stanie pracować w temperaturze od 0 stopni C.
01.03.2020
Osuszanie dla przemysłu to usługa skierowana do wszystkich gałęzi przemysłu, w których występuje problem z gromadzeniem się wilgoci w procesach technologicznych i magazynowych. Posiadamy mobilne urządzenia osuszające, które w ciągu 48h możemy dostarczyć w miejsce docelowej pracy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w pracy dla branży spożywczej, meblarskiej, budowlanej, poligraficznej oraz w przemyśle stoczniowym.
10.02.2020
Więcej wpisów

Oferta wypożyczalni więcej