Osuszacze powietrza
Osuszacze powietrza
Nagrzewnice powietrza
Nagrzewnice powietrza
Wentylatory wyciągowe i osiowe
Wentylatory wyciągowe i osiowe
Klimatyzatory mobilne
Klimatyzatory mobilne
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Przeznaczenie osuszaczy

Osuszacze powietrza dostępne w naszej firmie dzielą się na kilka kategorii oraz znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz osuszaniu domów i mieszkań. Poniższy podział na kategorie ma ułatwić Klientom dobór urządzeń do własnych potrzeb.

Pomagamy w doborze osuszaczy do indywidualnych potrzeb Klienta.
Zapraszamy do kontaktu! Tel. 695 144 011

Osuszacze do domów i mieszkań

Osuszanie w budynkach mieszkalnych jest wynikiem nie tylko awarii instalacji wodno kanalizacyjnych. Często problem z wilgocią wynika z niewłaściwej wentylacji pomieszczeń. Długotrwałe pozostawienie problemu bez interwencji powoduje rozprzestrzenianie się wilgoci oraz rozwój grzybów i pleśni w budynku. W tej sytuacji należy zlokalizować przyczynę powstałego problemu oraz zaangażować urządzenia osuszające, które skutecznie usuną wilgoć z budynku.

Osuszacze budowlane

Wilgoć towarzyszy każdej budowie i nie w każdym przypadku udaje się ją usunąć za pomocą samego wietrzenia budynku. Kiedy brakuje czynnika jakim jest ciepłe i suche powietrze dostarczane z zewnątrz niezbędne okazuje się zaangażowanie wydajnych osuszaczy powietrza. Dla zwiększenia efektu, szczególnie w okresie zimowym stosujemy dodatkowe urządzenia takie jak nagrzewnice i wentylatory.

Osuszacze przemysłowe

Osuszanie dla przemysłu to usługa kierowana do wszystkich gałęzi przemysłu, w których występuje problem z gromadzeniem się wilgoci w procesach technologicznych i magazynowych. Posiadamy mobilne urządzenia osuszające, które w ciągu 48h możemy dostarczyć w miejsce docelowej pracy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w pracy dla branży spożywczej, meblarskiej, budowlanej, poligraficznej oraz w przemyśle stoczniowym.

Osuszacze precyzyjne

Są sytuacje, w których nie zależy nam na suszeniu powietrza w całym pomieszczeniu lub budynku. Należy wtedy działać miejscowo, dokładnie tam gdzie występuje problem nadmiernej wilgoci. Nasze urządzenia pozwalają na miejscowe osuszanie ścian, posadzek i elementów konstrukcji budynku.

Osuszacze wielkopowierzchniowe

W osuszaniu dużych kubatur znaczenie ma ilość powietrza generowanego przez osuszacze. Posiadamy ponad 200 sztuk przemysłowych osuszaczy kondensacyjnych i adsorpcyjnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia w dowolne miejsce na terenie Polski w ciągu 48h od zgłoszenia. W celu zwiększenia wydajności urządzeń stosujemy wentylatory osiowe.

Oferta wypożyczalni więcej