Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog: Chłodzenie obiektów

Realizujemy zlecenia z zakresu wynajmu klimatyzatorów na sale weselne, plany zdjęciowe oraz inne obiekty wielkopowierzchniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
17.01.2023
Oferujemy wynajem klimatyzatorów Master ACD 137. Są to mobilne klimatyzatory sprężarkowe zapewniające chłodzenie w sytuacjach awaryjnych i tymczasowych. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, branży eventów i chłodzeniu wszelkich pomieszczeń, w których zachodzi nagła konieczność obniżenia temperatury powietrza. Dodatkową funkcją urządzenia jest osuszanie oraz wentylowanie powietrza.
22.05.2021
Branży logistycznej i produkcyjnej proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych MASTER, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy w upalne dni. Technologia ewaporacji jest znana i
07.02.2020
Klimatyzery ewaporacyjne MASTER są zdecydowanym liderem na rynku w ochładzaniu budynków przemysłowych, produkcyjnych, warsztatów, galerii handlowych czy innych budynków użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu
07.02.2020
Poza wynajmem osuszaczy oferujemy wynajem wentylatorów przemysłowych i eventowych. Wentylator ma praktyczne zastosowanie w pomieszczeniach o niewystarczającej ilości powietrza, szczególnie w miejscach eventów, magazynach, halach produkcyjnych, miejscach pracy, ale także w domach i biurach. Wentylatory ponadto wspierają osuszanie budynków poprzez zapewnienie cyrkulacji powietrza. To dzięki nim dostarczamy do osuszaczy większą ilość powietrza oraz dosuszamy szczególnie wilgotne fragmenty ścian i podłóg.
24.02.2019

Oferta wypożyczalni więcej