Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Wynajem klimatyzatorów na imprezy plenerowe

29.01.2024

Nawet jeśli imprezy plenerowe i wystawy zostały zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, kontrola klimatu w tymczasowych miejscach jest zbyt często pomijana. Zatłoczone namioty, hale imprezowe i przestrzenie wystawowe mogą szybko stać się gorące, duszne, a nawet niebezpieczne bez skutecznego dopływu świeżego powietrza.

Zastosowania przenośnych klimatyzatorów ewaporacyjnych Master:

 • Koncerty i festiwale na świeżym powietrzu
  Dla fanów muzyki z całego świata letnie festiwale to najciekawsze momenty w roku. Ale w miarę jak fale upałów stają się coraz częstsze, a wydarzenia nabierają większego rozmachu, utrzymanie chłodu staje się coraz trudniejsze. W dużych namiotach imprezowych wypełnionych tysiącami biesiadników niewystarczająca wentylacja może zmienić niezapomniane doświadczenie w takie, o którym woleliby zapomnieć.

 • Śluby i duże imprezy rodzinne
  Biorąc pod uwagę koszty, czas i dbałość o szczegóły, które są potrzebne do planowania idealnego ślubu w plenerze, duszący upał jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz w tym dniu. Jednocześnie nikt nie chce mieć kłopotliwego klimatyzatora w tle swoich ślubnych zdjęć.

  Aby stworzyć idealną atmosferę, przenośne klimatyzery ewaporacyjne można ukryć przed wzrokiem, jednocześnie dyskretnie wpuszczając świeże powietrze do namiotu imprezowego lub tymczasowego miejsca weselnego.

 • Wystawy
  Gdy podczas planowania wystaw lub targów pomija się chłodzenie, namioty i obiekty tymczasowe mogą stać się duszne i niewygodne, gdy przestrzeń wypełnia się ludźmi.


  Ciągła praca w tle sprawia, że klimatyzery ewaporacyjne mogą pomóc w stworzeniu poczucia świeżego powietrza dla uczestników i wystawców, bez rozpraszania uwagi przez głośne lub uciążliwe urządzenia.

ORGANIZUJESZ IMPREZĘ I SZUKASZ SPOSOBU NA OCHŁODZENIE POWIETRZA?

Zapraszamy do kontaktu! Tel. 695 144 011

Zakres usług naszej wypożyczalni

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej