Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Chłodzenie hal i magazynów

07.02.2020

Branży logistycznej i produkcyjnej proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych MASTER, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy w upalne dni. Technologia ewaporacji jest znana i stosowana na świecie od lat.

Cechy klimatyzatorów ewaporacyjnych

Podstawową zaletą tych urządzeń jest niskie zużycie energii oraz prosta instalacja. Klimatyzery mogą pracować w otwartej przestrzeni, a w pomieszczeniach nie ma konieczności zamykania okien lub drzwi, co w przypadku hal produkcyjnych lub magazynowych jest bardzo istotne. Warto podkreślić także, że stały przepływ świeżego powietrza skutecznie eliminuje zanieczyszczenia produkcyjne, spaliny, kurz, i inne mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia.

W ofercie posiadamy przenośne klimatyzery Master. Znajdują one szerokie zastosowanie w przemyśle ze względu na dużą mobilność i możliwość wykorzystania w wielu miejscach w zależności od potrzeb.

Wynajem klimatyzerów ewaporacyjnych

Wynajem wentylatorów przemysłowych

Zasięg usługi

Usługi z zakresu chłodzenia budynków oraz wynajmu klimatyzatorów i wentylatorów świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu doboru optymalnej metody chłodzenia oraz wyceny usługi.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej