Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Ozonatorów
Wynajem Ozonatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Chłodzenie hal i magazynów

07.02.2020

Branży logistycznej i produkcyjnej proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych MASTER, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy w upalne dni. Technologia ewaporacji jest znana i stosowana na świecie od lat.

Cechy klimatyzatorów ewaporacyjnych

Podstawową zaletą tych urządzeń jest niskie zużycie energii oraz prosta instalacja. Klimatyzery mogą pracować w otwartej przestrzeni, a w pomieszczeniach nie ma konieczności zamykania okien lub drzwi, co w przypadku hal produkcyjnych lub magazynowych jest bardzo istotne. Warto podkreślić także, że stały przepływ świeżego powietrza skutecznie eliminuje zanieczyszczenia produkcyjne, spaliny, kurz, i inne mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia.

W ofercie posiadamy przenośne klimatyzery Master. Znajdują one szerokie zastosowanie w przemyśle ze względu na dużą mobilność i możliwość wykorzystania w wielu miejscach w zależności od potrzeb.

Wynajem klimatyzerów ewaporacyjnych

Wynajem wentylatorów przemysłowych

Zasięg usługi

Usługi z zakresu chłodzenia budynków oraz wynajmu klimatyzatorów i wentylatorów świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu doboru optymalnej metody chłodzenia oraz wyceny usługi.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej