Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Klimatyzatory ewaporacyjne Master

07.02.2020

Klimatyzery ewaporacyjne MASTER są zdecydowanym liderem na rynku w ochładzaniu budynków przemysłowych, produkcyjnych, warsztatów, galerii handlowych czy innych budynków użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu naturalnej metody ewaporacji są bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska i tym samym stanowią doskonałą i znacznie tańszą alternatywę dla tradycyjnych systemów klimatyzacyjnych z czynnikiem chłodzącym.

Pomagamy w doborze klimatyzatorów do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu, tel. 695 144 011

Dlaczego klimatyzery ewaporacyjne?

Klimatyzery ewaporacyjne wykorzystują naturalny proces, w którym woda absorbuje ciepło poprzez parowanie wytwarzając w efekcie chłodny powiew powietrza. Urządzenia te zostały wyposażone w mokre wkłady nasączone wodą, dzięki którym gorące powietrze wtłaczane za pomocą wentylatora zostaje naturalnie schłodzone. Klimatyzery ewaporacyjne MASTER dodatkowo skutecznie oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów.

Wynajem klimatyzatorów ewaporacyjnych

Cechy klimatyzatorów ewaporacyjnych Master

Zużycie energii jest nawet do 90% niższe niż w przypadku tradycyjnych klimatyzatorów. Obniża to znacznie koszty eksploatacji. Sama instalacja również nie wymaga wysokich nakładów finansowych, a do jej wykonania można wykorzystać istniejące już systemy wentylacyjne. W przypadku klimatyzerów przenośnych koszty instalacji zostają zredukowane do zera.

Klimatyzatory przenośne Master

Klimatyzery przenośne MASTER doskonale sprawdzą się jako rozwiązanie tymczasowe na letnie miesiące w warsztatach, magazynach, centrach handlowych czy restauracjach. Są proste w obsłudze i łatwe w transporcie oraz nie wymagają skomplikowanej instalacji. Można je zastosować w dowolnym miejscu, a w ofercie MASTER dostępnych jest kilka modeli o różnej wydajności. Te największe o przepływie powietrza 20 000 m3/h mogą chłodzić pomieszczenia o powierzchni nawet do 400 m2. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość stosowania ich na otwartej przestrzeni, np. w magazynach podczas prac rozładunkowych lub w trakcie letnich robót instalacyjnych prowadzonych na zewnątrz.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej