Osuszacze powietrza
Osuszacze powietrza
Nagrzewnice powietrza
Nagrzewnice powietrza
Wentylatory wyciągowe i osiowe
Wentylatory wyciągowe i osiowe
Klimatyzatory mobilne
Klimatyzatory mobilne
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Klimatyzatory ewaporacyjne Master

07.02.2020

Klimatyzery ewaporacyjne MASTER są zdecydowanym liderem na rynku w ochładzaniu budynków przemysłowych, produkcyjnych, warsztatów, galerii handlowych czy innych budynków użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu naturalnej metody ewaporacji są bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska i tym samym stanowią doskonałą i znacznie tańszą alternatywę dla tradycyjnych systemów klimatyzacyjnych z czynnikiem chłodzącym.

Pomagamy w doborze klimatyzatorów do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu, tel. 695 144 011

Dlaczego klimatyzery ewaporacyjne?

Klimatyzery ewaporacyjne wykorzystują naturalny proces, w którym woda absorbuje ciepło poprzez parowanie wytwarzając w efekcie chłodny powiew powietrza. Urządzenia te zostały wyposażone w mokre wkłady nasączone wodą, dzięki którym gorące powietrze wtłaczane za pomocą wentylatora zostaje naturalnie schłodzone. Klimatyzery ewaporacyjne MASTER dodatkowo skutecznie oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów.

Wynajem klimatyzatorów ewaporacyjnych

Cechy klimatyzatorów ewaporacyjnych Master

Zużycie energii jest nawet do 90% niższe niż w przypadku tradycyjnych klimatyzatorów. Obniża to znacznie koszty eksploatacji. Sama instalacja również nie wymaga wysokich nakładów finansowych, a do jej wykonania można wykorzystać istniejące już systemy wentylacyjne. W przypadku klimatyzerów przenośnych koszty instalacji zostają zredukowane do zera.

Klimatyzatory przenośne Master

Klimatyzery przenośne MASTER doskonale sprawdzą się jako rozwiązanie tymczasowe na letnie miesiące w warsztatach, magazynach, centrach handlowych czy restauracjach. Są proste w obsłudze i łatwe w transporcie oraz nie wymagają skomplikowanej instalacji. Można je zastosować w dowolnym miejscu, a w ofercie MASTER dostępnych jest kilka modeli o różnej wydajności. Te największe o przepływie powietrza 20 000 m3/h mogą chłodzić pomieszczenia o powierzchni nawet do 400 m2. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość stosowania ich na otwartej przestrzeni, np. w magazynach podczas prac rozładunkowych lub w trakcie letnich robót instalacyjnych prowadzonych na zewnątrz.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej