Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Wypożyczalnia nagrzewnic Warszawa

15.10.2019

Oferujemy wynajem profesjonalnych nagrzewnic mobilnych Master. Jest to doskonały sposób na efektywne i niedrogie ogrzewanie oraz osuszanie podczas prac budowlanych i remontowych. Przenośne nagrzewnice powietrza zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu natychmiast po uruchomieniu, a w połączeniu z osuszaczami przyspieszają wysychanie ścian i posadzek.

Wypożyczalnia nagrzewnic Master

Oferujemy wynajem nagrzewnic elektrycznych, gazowych oraz olejowych. Pomagamy dobrać optymalny sposób ogrzewania Twoich pomieszczeń. Szeroka gama naszych nagrzewnic zapewni Państwu efektywne rozwiązanie bez względu na rodzaj pomieszczenia i jego metraż. Ogrzejemy każde pomieszczenie począwszy od małego biura do wilelkopowierzchniowego magazynu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni nagrzewnic.

Poza dostawą nagrzewnic oferujemy montaż oraz zestaw siłowych przewodów zasilających, kominów i rękawów powietrza. Zapraszamy do kontaktu w celu doboru odpowiedniej mobilnej nagrzewnicy powietrza. Tel. 695 144 011

Wynajem nagrzewnic elektrycznych

Nagrzewnice elektryczne idealnie nadają się do ogrzewania małych oraz średnich pomieszczeń, w zależności od mocy nagrzewnicy. Nagrzewnice elektryczne mogą być używane do ogrzewania mieszkań prywatnych a także w budownictwie, usługach, przemyśle i rolnictwie. Nagrzewnice elektryczne nie zużywają tlenu, nie wymagają dostaw paliwa, są bezpieczne i czyste, przystosowane do pracy ciągłej i łatwo przenośne. Nagrzewnice elektryczne skutecznie ogrzewają następujące pomieszczenia: mieszkania, domy, warsztaty, sklepy, domy letniskowe, magazyny, lokale gastronomiczne, lokale handlowe i usługowe, obiektu użyteczności publicznej, domy jednorodzinne, szklarnie, hale sportowe, zabudowania fabryczne.

Wynajem nagrzewnic gazowych

Nagrzewnice gazowe działają przy użyciu paliwa jakim jest gaz propan lub propan-butan. Nagrzewnice gazowe w szybkim tempie nagrzewają powietrze przepływające przez urządzenie, które za pomocą wentylatora rozprowadzane jest po całym pomieszczeniu. Nagrzewnice gazowe to regulowana moc cieplna, gotowość operacyjna, znakomita mobilność, prostota obsługi i konserwacji, nie nagrzewająca się obudowa. Nagrzewnice gazowe mogą być stosowane w dobrze wentylowanych pomieszczeniach zamkniętych jak i na otwartej przestrzeni. Nagrzewnice gazowe znajdują zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle oraz w budownictwie zarówno podczas dużych inwestycji, jak i drobnych remontów. Wentylacja pomieszczenia jest niezbędna, aby zapewnić odpowiednią ilość tlenu do spalania.

Wynajem nagrzewnic olejowych

Nasze nagrzewnice olejowe Master wyposażone są w wymiennik ciepła oraz system odprowadzenia spalin. Do pomieszczenia uchodzi więc strumień czystego, gorącego powietrza, a spaliny wyprowadzane są na zewnątrz. Wysoka wydajność oraz możliwość podłączenia termostatu sprzyjają wszechstronnemu zastosowaniu tych urządzeń. Nagrzewnice olejowe działają na olej opałowy lub napędowy zapewniając szybki wzrost temperatury. Wentylator umieszczony z tyłu nagrzewnicy pcha powietrze wokół komory spalania zapewniając jego natychmiastowe ogrzanie. Nagrzewnice olejowe mają niezwykle szerokie zastosowanie w fabrykach, magazynach, halach sportowych, rampach załadunkowych, obiektach rolnych, garażach, na budowach (ogrzewanie i suszenie) oraz wszędzie tam, gdzie punktowe źródło ciepła jest potrzebne natychmiast. Wentylacja pomieszczenia jest niezbędna, aby zapewnić odpowiednią ilość tlenu do spalania.

Wynajem promienników olejowych

Promienniki MASTER umożliwiają punktowe ogrzewanie wydzielonych stref pracy i skutecznie przyspieszają osuszanie ścian. Są bardzo efektywne i nie powodują nadmiernych strat ciepła. MASTER poleca modele elektryczne o mocy do 3 kW oraz bardzo wydajne modele olejowe o mocy od 17 do 43 kW.

Wynajem promienników elektrycznych

Elektryczne promienniki Master działają na zasadzie emisji fal podczerwieni, które ogrzewają ciała stałe, a nie powietrze. Urządzenia te ogrzewają przedmioty, na które są skierowane. Idealnie nadają się więc do zastosowania na dużych przestrzeniach, gdzie nie ma konieczności ogrzewania powietrza. Tworzą wtedy tak zwane wyspy ciepła.

Wynajem parasoli grzewczych

Parasole grzewcze są znakomitym rozwiązaniem do ogrzewania imprez, w tym patio, tarasów, ogródków przydomowych, kawiarnianych i restauracyjnych. Pozwalają na przedłużenie letniego sezonu restauracyjnego na świeżym powietrzu. Są niezastąpione podczas organizacji imprez w plenerze poza sezonem letnim. Dysponujemy parasolami gazowymi oraz elektrycznymi parasolami grzewczymi.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej