Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Wynajem parasoli grzewczych

02.10.2019

Parasole grzewcze są znakomitym rozwiązaniem do ogrzewania patio, tarasów, ogródków przydomowych, kawiarnianych i restauracyjnych. Pozwalają na przedłużenie letniego sezonu restauracyjnego na świeżym powietrzu. Są niezastąpione podczas organizacji imprez w plenerze poza sezonem letnim.

Oferujemy wydajne elektryczne parasole grzewcze Stalgast, eleganckie parasole gazowe MASTER BP 13 Patio jak również stylowe parasole grzewcze FLAME, zapewniające spektakularny efekt płomienia, który przyciąga nie tylko ciepłem ale i unikalnym wyglądem.

Na życzenie klienta zapewniamy transport, instalację i butle z gazem, wraz z ich podłączeniem. Dbamy o jakość oferowanych urządzeń i wycofujemy z użytku te, które są wyeksploatowane. Zapraszamy do współpracy firmy organizujące imprezy jak również klientów indywidualnych.

Parasole grzewcze na wynajem

Parasole grzewcze, inaczej promienniki gazowe znajdują zastosowanie podczas organizacji imprez i eventów. Zapewnią ciepło w miejscach, w których nie istnieje stałe źródło ciepła. Są zasilane gazem, w związku z czym bardzo ważna jest dobra wentylacja miejsca pracy urządzeń. Pomagamy dobrać parasole grzewcze do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu parasola grzewczego.

Wynajem parasoli elektrycznych

Parasole elektryczne Stalgast znajdują szerokie zastosowanie w gastonomii, hotelarstwie i obsłudze eventów. Doskonale nadają się w ogrzewania miejscowego bankietów, szatni i stolików barowych. Nie emitują spalin, w związku z czy są bezpieczne i można stosować je w zamkniętych pomieszczeniach.

Wynajem parasoli grzewczych - zasięg działania

Obsługujemy klientów na terenie następujących miast: Warszawa, Radom, Płock, Zielonka, Otwock, Mława, Węgrów, Ciechanów, Gostynin, Siedlce, Ostrołęka, Sochaczew, Marki, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Kielce, Starachowice, Sandomierz, Lublin, Puławy, Białystok, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Częstochowa, Katowice i inne miejscowości z powyższych województw.

Wypożyczalnia parasoli grzewczych

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej