Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Wynajem klimatyzatorów na plan zdjęciowy

27.01.2024

Zapewnij Komfort Podczas Tworzenia Filmów i Reklam

Plan zdjęciowy to miejsce, gdzie tworzą się magiczne filmy, reklamy oraz inne produkcje wizualne. Jednakże, aby proces ten przebiegał sprawnie i efektywnie, niezbędne jest zapewnienie odpowiednich warunków, a klimat jest kluczowym elementem. W świecie produkcji filmowych, szczególnie na planach zdjęciowych, klimatyzacja odgrywa niebagatelną rolę. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na wynajem klimatyzatorów na potrzeby planów zdjęciowych, zapewniając komfort i efektywność podczas pracy.

Dlaczego klimatyzacja jest istotna na planie zdjęciowym?

Temperatura i wilgotność mają ogromny wpływ na komfort pracy na planie zdjęciowym oraz na jakość ostatecznego produktu. Oto dlaczego:

 • Komfort Pracy: Praca na planie zdjęciowym może być wymagająca i czasami stresująca. Gdy temperatura wzrasta, a wilgotność rośnie, może to prowadzić do zmęczenia, drażliwości, a nawet utraty koncentracji. Klimatyzacja zapewnia odpowiednią temperaturę, co pozwala zespołowi skupić się na realizacji projektu.
 • Ochrona Sprzętu: Kamery, oświetlenie i inne sprzęty filmowe mogą być podatne na uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą lub wilgocią. Klimatyzacja pomaga utrzymać stabilne warunki, co chroni sprzęt i zapobiega ewentualnym awariom.
 • Jakość Produkcji: Wysoka temperatura może wpłynąć na wydajność zespołu oraz na jakość produkcji. Gdy członkowie ekipy są komfortowo, mogą skupić się na realizacji wizji reżysera, co przekłada się na lepszy ostateczny produkt.

Klimatyzacja na Planie Zdjęciowym: Wynajem vs Zakup

Wynajem klimatyzatorów na potrzeby planu zdjęciowego ma wiele zalet w porównaniu z zakupem własnego sprzętu. Oto kilka z nich:

 • Elastyczność: Wynajem klimatyzatorów umożliwia dopasowanie sprzętu do konkretnych potrzeb i wymagań planu zdjęciowego. Można wynająć odpowiednią liczbę i rodzaj klimatyzatorów w zależności od wielkości planu oraz warunków atmosferycznych.
 • Koszty: Zakup klimatyzatorów może być kosztowny, zwłaszcza jeśli są one potrzebne tylko okresowo, na czas trwania konkretnego projektu filmowego. Wynajem pozwala zaoszczędzić na początkowych kosztach i płacić tylko za czas, przez który klimatyzatory są faktycznie używane.
 • Obsługa Techniczna: Firmy wynajmujące klimatyzatory często oferują obsługę techniczną, co oznacza, że w razie awarii lub potrzeby konserwacji można liczyć na szybką pomoc. To zapewnia ciągłość pracy na planie zdjęciowym i minimalizuje ryzyko opóźnień.

Wynajem klimatyzatorów na planie zdjęciowym jest praktycznym i skutecznym rozwiązaniem, które zapewnia komfort pracy oraz wysoką jakość produkcji. Dzięki elastyczności, niższym kosztom i profesjonalnej obsłudze technicznej, firmy filmowe mogą skoncentrować się na tworzeniu niezapomnianych filmów i reklam, nie martwiąc się o warunki atmosferyczne na planie.

Zakres usług naszej wypożyczalni

 • Wynajem profesjonalnych klimatyzatorów sprężarkowych i ewaporacyjnych
 • Chłodzenie sal weselnych
 • Chłodzenie serwerowni
 • Chłodzenie lokali gastronomicznych, w tym wynajem klimatyzacji do kuchni
 • Obsługa eventów w zakresie chłodzenia pomieszczeń
 • Wynajem klimatyzatorów na sesje zdjęciowe i plany filmowe
 • Wynajem wentylatorów eventowych
Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej