Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Blog

Nowość! Klimatyzator i osuszacz Master ACD 137

22.05.2021

Oferujemy wynajem klimatyzatorów Master ACD 137. Są to mobilne klimatyzatory sprężarkowe zapewniające chłodzenie w sytuacjach awaryjnych i tymczasowych. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, branży eventów i chłodzeniu wszelkich pomieszczeń, w których zachodzi nagła konieczność obniżenia temperatury powietrza. Dodatkową funkcją urządzenia jest osuszanie oraz wentylowanie powietrza.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu klimatyzatora Master ACD 137. Zadzwoń! Tel. 695 144 011

Sporymi atutami są praca wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia oraz możliwość podłączenia przewodów do rozprowadzania powietrza. W zależności od potrzeb, możliwe jest chłodzenie miejscowe, całego pomieszczenia oraz bardzo efektywne chłodzenie w trybie recyrkulacji.

Sposoby użytkowania klimatyzatora Master ACD 137

1. Chłodzenie w trybie recyrkulacji – urządzenie jest zamontowane na zewnątrz pomieszczenia. Zasysa przewodem ciepłe powietrze z pomieszczenia, ochładza i wtłacza drugim przewodem ochłodzone powietrze do pomieszczenia. Temperaturą w pomieszczeniu możemy sterować za pomocą akcesoryjnego przewodowego termostatu TAC. Najbardziej polecany sposób chłodzenia ze względu na wysoką wydajność.

2. Chłodzenie z odprowadzaniem na zewnątrz – urządzenie stoi wewnątrz pomieszczenia. Ochładza i wydmuchuje ochłodzone powietrze do pomieszczenia. Ciepłe powietrze jest odprowadzane przewodem na zewnątrz. Temperaturą sterujemy za pomocą wbudowanego w urządzenie panelu sterującego. Sposób umożliwia schłodzenie całego pomieszczenia.

3. Chłodzenie miejscowe – urządzenie stoi wewnątrz pomieszczenia. Ochładza i wydmuchuje ochłodzone powietrze w określonym kierunku. Ciepłe powietrze jest wydmuchiwane do góry i unosi się pod sufitem. Temperaturą sterujemy za pomocą wbudowanego w urządzenie panelu sterującego. Sposób polecany do chłodzenia maszyn, elektroniki lub procesów technologicznych. Zalecana jest wentylacja pomieszczenia.

4. Osuszanie – innowacyjna konstrukcja pozwala na włączenie urządzenia w trybie osuszania. Wbudowany higrostat umożliwia określenie wilgotności powietrza. Zadaną wilgotność ustawiamy za pomocą panelu sterującego. Tryb osuszania dedykowany jest do przemysłu lub do utrzymania odpowiedniej wilgotności w budynkach wielkokubaturowych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pn-sob 8-20
Zadzwoń! tel. 695 144 011
lub napisz na poniższy adres
e-mail biuro@rentalpoint.pl

Oferta wypożyczalni więcej