Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Osuszaczy powietrza
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Nagrzewnic
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Wentylatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Wynajem Klimatyzatorów
Bezpłatna dostawa
Brak kaucji
Konkurencyjne ceny
Pomiary wilgotności

Nasze atuty

Bezpłatny pomiar wilgotności

O tym jak szkodliwa jest nadmierna wilgotność w budynku przekonało się wielu z nas. Utrzymanie optymalnych warunków klimatycznych jest szczególnie istotne w pomieszczeniach mieszkalnych. W ramach usługi wynajmu osuszaczy oraz osuszania budynków, otrzymacie Państwo pomiar wilgotności posadzek, ścian, drewna oraz innych materiałów budowlanych. Ponadto wykonujemy darmowe pomiary profesjonalnym termo-detektorem. Pozwala on wykryć mostki termiczne znajdujące się w ścianach, w narożnikach lub przy ramach drzwiowych i okiennych oraz bada punkt rosy, pomagając szybko i łatwo znaleźć miejsca zagrożone pleśnią.

Dostawę osuszaczy, nagrzewnic i wentylatorów

Nie zostawiamy klientów samych sobie z problemem wilgoci. W ramach usługi wynajmu osuszaczy oraz osuszania budynków oferujemy dowóz osuszaczy oraz urządzeń wspomagających osuszanie. Duże zaplecze sprzętowe pozwala na sprawną dostawę wymaganej liczby urządzeń. Większość zleceń na dostawę urządzeń osuszających realizujemy w dniu zgłoszenia dowożąc urządzenia pod adres wskazany przez Klienta.

Brak kaucji

Wysokie kaucje stosowane w większości wypożyczalni osuszaczy są dla wielu Klientów czynnikiem, który utrudnia podjęcie decyzji o wynajmie sprzętu. Mając na uwadze wygodę naszych Klientów zrezygnowaliśmy z pobierania kaucji za wynajmowane urządzenia. Podczas wynajmu spisujemy stosowną umowę na podstawie dowodu osobistego lub dokumentów rejestracyjnych firmy. U nas formalności związane z wynajmem sprzętu ograniczone są do minimum.

Dokumenty dla ubezpieczyciela

Zaistniałą szkodę zalania budynku należy niezwłocznie zgłosić do ubezpieczyciela oraz przystąpić do osuszania. Szybka reakcja pozwoli zminimalizować niekorzystne skutki zalania. Pieniądze pochodzące z odszkodowania mogą pokryć zarówno koszt wynajmu osuszaczy jak również koszt zużytej energii elektrycznej. W tym celu wystawiamy dokumenty dla ubezpieczyciela oraz faktury VAT za wykonaną usługę.

Oferta wypożyczalni więcej